ESC 2022 - VIDEO VIDEO Albanien

Artist:
Bidrag:
Musik og tekst:
Ronela Hajati
Sekret
Ronela Hajati

Sekret

Hej, a i kujton ato netė?
Mbetėn vetėm sekret
Hej, a i kujton ato netė?
Mbetėn vetėm sekret
Hej, a i kujton ato netė?
Mbetėn vetėm sekret

Ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej

Po vjen djali nga malet
Dhe tek unė sot do falet
Nuk e di a do ndalet
Hajde t'i, hajde t'i falim mėkatet
Pėr kėtė vajzėn do vije
Dhe krejt botėn ta lije
Unė jam diell nuk jam hije
Ti i je i imi, djalė prej Shqipėrie

Hej, a i kujton ato netė?
Mbetėn vetėm sekret
Baby shija jote, shijes sime
Peng i ka mbet
Hej, a i kujton ato netė?
Nuk janė mė njė sekret
Por unė nuk e di, nuk e di
Si kam me u ndi

Nuk e di, si pėr tjetrėn m'ke lon
Edhe sot un po du me ta thon
Edhe njė, edhe ty
Unė, ty, tre, ta marrsha
(Ta marrsha, ta marrsha)
(Ta marrsha, ta marrsha)
(Ta marrsha, ta marrsha)
(Ta marrsha, ta marrsha)

Ma ke bo jetėn si lojna, avion
Ma ka lon, ma ka lon
Nuk di nji tjetėr, se pishmon
Ma ka lon, ma ka lon

Hej, a i kujton ato netė?
Mbetėn vetėm sekret
Baby shija jote, shijes sime
Peng i ka mbet
Hej, a i kujton ato netė?
Nuk janė mė njė sekret
Por unė nuk e di, nuk e di
Si kam me u ndi

Nuk e di, si pėr tjetrėn m'ke lon
Edhe sot un po du me ta thon
Edhe njė, edhe ty
Unė, ty, tre, ta marrsha
(Ta marrsha, ta marrsha)
(Ta marrsha, ta marrsha)

Ma kadalė, ma kadalė, ej
Ma kadalė, ma kadalė, ej


Opdateret d. 5.3.2022